Czech Vexillological Pages - logo

 VLAJKY A ZNAKY STÁTŮ SVĚTA   FLAGS AND COAT OF ARMS OF THE WORLD   SYMBOLY ČESKÉ REPUBLIKY   SYMBOLS OF THE CZECH REPUBLIC   SYMBOLY KRAJŮ ČESKÉ REPUBLIKY   SYMBOLS OF THE CZECH REGIONS   VLAJKY OBCÍ ČESKÉ REPUBLIKY   FLAGS OF THE CZECH LOCALITIES 

ČESKÉ NÁRODNÍ VEXILOLOGICKÉ KONGRESY

o 1. ČNVK 1996 (Hradec Králové)
o 2. ČNVK 2000 (Ústí nad Labem)
o 3. ČNVK 2004 (Plzeň)
o 4. ČNVK 2008 (Přibyslav)
o 5. ČNVK 2012 (Liberec)
o 6. ČNVK 2016 (Ústí nad Orlicí)
o 7. ČNVK 2020 (Frýdek-Místek)

ČESKO-NĚMECKÉ STEKÁNÍ VEXILOLOGŮ

ÚSTÍ NAD LABEM

o ČNSV 2000
7. ČESKÝ NÁRODNÍ VEXILOLOGICKÝ KONGRES

Ve dnech 4.-6. září 2020 se ve Frýdku-Místku uskuteční 7. český národní vexilologický kongres, který uspořádá Česká vexilologická společnost, z.s. ve spolupráci se Státním okresním archivem ve Frýdku-Místku.

Vzhledem k úmrtí Alfreda Znamierovského nebude se konat Polsko-české setkání vexilologů.

Na pátek 4. září v šest večer se účastníci 7. ČNVK, kteří přijedou již v pátek, budou moci sejít na přátelském setkání. Zahájení kongresu proběhne v sobotu 5. září v budově Státního okresního archivu ve Frýdku-Místku zároveň s prezentací výstavky v prostorách archivu. Po prvních dvou blocích přednášek proběhne výroční členská schůze ČVS. Po obědě bude exkurze do Ostravy spojená s prezentací vlajek městských částí Ostravy a večer se účastníci sejdou na slavnostní večeři. Program kongresu bude ukončen v neděli dopoledními bloky přednášek opět v prostorách archivu po kterých bude kongres zakončen.

Kongresový poplatek pokrývá náklady na sobotní večeři, tisk sborníku, občerstvení během přednášek a na výdaje spojené s organizací kongresu. Jeho výše bude upřesněna v předběžné přihlášce. Ubytování tentokráte nebude zajišťováno hromadně, v závazné přihlášce budou uvedeny kontakty na ubytovací zařízení ve Frýdku-Místku, kde bude možno zajistit si ubytování individuálně.


o PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA NA 7ČNVK


CZECH NATIONAL CONGRESSES OF VEXILLOLOGY


o 1996 - Hradec Královéo 2000 - Ústí nad Labemo 2004 - Plzeňo 2008 - Přibyslavo 2012 - Libereco 2016 - Ústí nad Orlicío 2020 - Frýdek-Místek